Penziony v Crayke

Ubytování v Crayke v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Crayke. Většina penzionů v Crayke se od hotelů v Crayke liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Crayke.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Rose Cottage StarStarStarStar

Foto: Rose Cottage
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Rose Cottage is located in Crayke. The accommodation is 20 km from York. The holiday home features a TV. Harrogate is 50 km from the holiday home. The nearest airport is Leeds Bradford International Airport, 64 km from Rose Cottage.


2. Honeysuckle Cottage, York 

Foto: Honeysuckle Cottage, York
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Boasting accommodation with a patio, Honeysuckle Cottage, York is situated in Crayke. The accommodation is 22 km from York. The holiday home is equipped with 1 bedroom and a fully fitted kitchen with an oven and a microwave.


3. Hawthorne Cottage, York 

Foto: Hawthorne Cottage, York
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Hawthorne Cottage, York is set in Crayke and offers a garden. Guests have access to free WiFi. The holiday home is equipped with 1 bedroom and a fully fitted kitchen with an oven and a microwave.


4. The Stables, Crayke Lodge 

Foto: The Stables, Crayke Lodge
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Crayke in the North Yorkshire region, The Stables, Crayke Lodge has a patio. This holiday home features a garden. The holiday home includes 1 bedroom and a kitchen with a dishwasher and an oven. York is 22 km from the holiday home.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: